forx 5 mucizesi

Baştan belirteyim bu bir reklam yazısından öte gönül borcu ile ilgili bir yazıdır.

Hayatım boyunca 50 li rakamların sonlarını bile zor görmüş bir kilom oldu. İnsan evlendikten sonra kilo alıyor metabolizması vücut yapısı yağ dokusu bile değişiyor. Eh bir de genetik yatkınlık durumu söz konusu ise vay halimize 🙂 Benim de maalesef genetik yatkınlık durumum söz konusuydu. Evlenip başka bir şehire hem de hiç bilmediğim bir yere gelmiş olduğum için hareketsiz günler başladı benim için. Bir de doğum kontrol hapı ödemleri ohhh mis… oldum mu 59 😀 yine de çok fazla kilolu görünmüyordum gayet fit ve hoş görünüyordum sıkıntı yoktu… Ta ki hamilelik haberine kadar. Ben hamileliğimde bulantı kusma nedir bilmedim. Şans mı şanssızlık mı bilemem ama ilk üç ay gayet harika geçti. Aşermeler artı hamilelik şımarıklığı şunu istiyorum bunu istiyorum. Hop gelsin kilolar. 60 kilo ile hamile kaldım 74 kilo ile doğum yaptım. Ama kim inanır sadece 14 kilo aldığıma ? Öyle devasal bir boyut aldım ki akıllara zarar. Evet bulantı kusma olmadı ama ödem tutma 4. ayda bi başladıysa eyvah eyvah… Dr bile şok geçirdi 6 ayımda. diyet uygulattı bana. Ama ne mümkün gitmiyor o şişlik. Neyse en sonunda dokuzuncu ayımı tamamladım ve mecburi sezeryan ile oğluşumu kucağıma aldım. Sezeryan olunca göbek kalır gitmez gelip gidiyor karabilecenler konuşuyor yemeye yemeye kilo kalıcak diye süt de kesildi mi ? Çocuk kaldı aç… Annem canım benim sağolsun moral motivasyon sütümün gelmesini yedirip içererek sağladı. Oğlum 9 aylık olduğunda kendiliğinden sütü bıraktı. Ve benim kilo verme maceram da başladı.

Doğum yapalı 9 ay olmuş ben hala 72 kiloyum çocuk zaten 3 kilo 600 gram doğdu. Bu kilo kaldı. Gören hamile misin dedikçe gel de sinir olma. Gel de üzülme. hatta dalha konusu bile oldu ikinciyi içerde unutmuş dr diye. Diyetisyen bile kilo verdiremedi bana. Yememek hiç çözüm değildi. Form çayları, 5, bir yerdeler, 9 ubir yerdeler falanlar filanlar. ne giden kilo vardı ne bir şey. Zor bela 69 u gördüm 1.5 senenin sonunda. Kardeşlerimin düğünleri olucak ben hala dombili. Bu kılıkla abiye ? ovvv görüntü kirliliği. Depresyona bile girdim kilo yüzünden. Eşim koşu bandı bisiklet vs aldı ilk kilo verdim dedirtecek görünüme onlar sayesinde erişdim. Erişdim erişmesine de ah geri gelmeselerdi çok iyi olurdu. 67 kiloya kadar düşebildin. koşu bandının üzerinde yatıyordum artık. o kadar spora diyete bu kadar az kilo gitmesi normal değildi tabi ama buna şükür diye diye devam ettim. Sporsuz günüm gecem geçmedi ama kilo iki ileri bi geri mehter marşı gibi yerinde saydı durdu…

Gel zaman git zaman tarihlerden 2015 ağustos sonu. Ve facebook gruplara kişi ekleme furyası beni deli ediyor. zaten şişkoyum heyheyler üzerimde patlamak için yer arıyorum. Bademcik ameliyatı olup 15 gün sadece sıvı ile beslen gram vereme olacak iş mi ? aldım bilgisayarı elime endokrin uzmanından randevu alıcam sözde amaçtan sapma süper direk facebook açılır şöyle bi bakim acelesi yok alırım randevuyu o kadar bekledim kilo vermek için on dakika daha beklerim. Bildirimler forx 5 adlı gizli guruba eklemiş biri. Gel sinir olma. Söylene söylene çıkıp engellicem grubu ki o da ne ? kilo veren bayanlar beyler hem de 2 ayda 20 günde vs diyorlar. ilk aklıma gelen zayıflama ilacı oldu. Ama baktım ilaç değil Öyle böyle tam 3 saat bu çayı araştırmışım. Gözler kan çanağı aklımda deli sorulara yattım ama uyku tutmuyor. Gözümün önünde Mustafa Gül adlı bi abimizin öncesi sonrası fotoları.. üç gün üç gece araştırdım bu çayı kullanıp fayda görmeyen yok… Eşime desem bu çayı al bana hayatta kabul etmez… Netten aldığım başka bir çay yüzünden hastanelik olduktan sonra mümkün değil kabul etmez. O seminere gittiği gibi aldım telefonu elime aradım çayın merkezini çok güzel bi şekilde bilgilendirdiler. ikna oldum ve ben şu cümleyi kurdum. Ben size paramı helal etmek istiyorum. Cevap: size paranızı helal ettiricez. Evet ettirdiler de Helal olsun Verdiğim paranın her kuruşu helal olsun. 7 eylül miladım oldu… 67.8 ile 7 eylülde çayıma başladım. 20 günde 5 kilo vermiş gibi görünmeye başladdım ama kilom 65.7 olmuştu sadece… o nasıl bir sıkılaşma nasıl bir incelme… Aynalara küsen ben ayna karşısından ayrılmaz oldum. Sonra 4 ekimde memlekete gittiğimde 64.5 kiloydum ve annem babam tanıyamadı… Meraklı bakışlar ne olmuş bu kıza. acaba bir derdi mi var. kalsik toplumumuzun biri kilo alınca hamile verince kesin derdi var görüşü 😀 neyse baktılar ki benim keyfim yerinde oh dediler. Ama nasıl verdi ? neyse gel zaman git zaman 25 gün ailemin yanında kaldım. Bi ameliyat olmam gerekiyordu sonrasında bakımım için memlekette kaldım. eşim bu kadar süre zarfında beni görmedi Fotoğraf istedi. Gönderdiğimde adam halime üzülüp içi sızladı nasıl kilo vermişsin çok zayıflamışsın demekten başka bişey diyemedi… Evime döndüğümdeyse komşular tanıyamadı. Çay kullanmaya devam ettim bu süre zarfında tabi. 62.600 gramla yerimde sayıyorum. Eşim bu durumdan çok muzdarip dr a götürüp vitamin bile kullandırdı.. Alışamadı zayıf halime… Neyse en sonunda çayın mucizevi etkisini benimsedi. Ve şimdilerde kendi bile çevresindeki iş arkadaşlarına önerir oldu…

Ben hiçbir yerde fotoğraf paylaşımı yapmadığım için sizlerle öncesi sonrası fotoğrafı paylaşamıyorum. Kusura bakmayın ama bu çayı kullanıp kilo veren birçok arkadaşın fotosunu ve bu çayı incelemek için buraya tıklayıp gruba üye olabilir buraya tıklayarak da forx 5 sayfasını beğenip takip edebilirsiniz.

Not: ÇAYIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ TEK TEK SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM. % 100 ETKİ GÖREBİLECEĞİNİZ VE SAĞLIĞINIZDAN OLMAYACAĞINIZ MUCİZEVİ BİR KİLO KONTROL ÇAYI….